CHP İzmit’e Fatma Hanım’ı çıkarır mı?

Yerel seçimler yaklaşırken CHP’nin en iddialı olduğu ilçe olan İzmit’te gösterilecek aday henüz belirlenmemişken Fatma Kaplan Hürriyet ismi suni bir şekilde ön plana çıkarılmaya çalışılıyor.

Fatma hanım aday olursa CHP İzmit’i kesin alır gibi söylemlerle Fatma hanım hakkında pozitif bir algı süreci işletiliyor.

Şahsen ben vaziyetin böyle olmadığını düşünüyorum!

Zira Fatma hanımın çok çabuk sinirlenen, kontrolü elden kaybedecek kadar öfke patlamaları yaşayan bir yapısı var.

Milletin Meclisinde dahi bir kadına yakışmayan argo içerikli konuşmalarına şahit olduk.

Bence İzmit Belediye Başkan Adaylığı sürecini sakin ve itidalli yönetebilecek bir siyasi değil Fatma hanım.

Hiç sanmıyorum ama inşaallah CHP İzmit’e kendisini aday gösterir, eğer Kemal Bey’in kararı bu yönde tecelli ederse Ak Parti seçime bir adım önde girer demedi demeyin…

Post Created 87

CHP İzmit’e Fatma Hanım’ı çıkarır mı?” için bir görüş

 1. Bir vekil, hadi Büyükşehir neyse de bir ilçe belediyesi olan İzmit’e neden aday olmak istesin ki? Ne yapacak? Kendi mahallesine hizmet götürse diyelim mesela;
  Mehmetalipaşa’ya Kapalı Pazar mı? Veya Gençlik Merkezi mi? Kütüphane mi? Emeklievi mi? Düğün Salonu mu? Aile Sağlık Merkezi mi? Kurs Merkezi mi yapacak?
  Her gün çöpleri mi aldırcak, haftada 2 kez sokakları mı yıkatıcak? Kaldırımları, yolları mı yeniletecek? Çocuklara Bisiklet, Basketbol topu ve Çocuk Dergisi mi dağıtacak? Okullara çok amaçlı salon ve öğretmenler odası, Atatürk Büstü mü yapacak? Belkide Paşa’nın merkezine Çorba Çeşmesi yapıp ücretsiz çorba dağıtacak hergün? Hiç olmadı Tramvay yapar, Paşa’nın ortasından geçirip 2 de durak koyar ne dersiniz?
  Bu hizmetleri sadece Paşa’ya değil, bütün mahallelere götürmüş olanı varken, bu “MİLLET” Aziz Nesin’in dediği kadar SALAK mı ki? Sayın Hürriyet’i seçsin.
  Kendi de bilir de vekilliğine devam eder diye düşünürüz biz şimdi..
  Gerçi olmayacak duaya amin diyenlerin partisidir CHP ! Sayın İnce’den de mi ders almadınız diye de düşünürüz de neyseee… 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Begin typing your search above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Üste dön