YOUTUBER MI OLSAK NE?

Dünya hızla değişiyor ve siz bu değişime her anlamda hazır olma durumundasınız. Siyaset mi yapacaksınız, değişime ayak uydurmak zorundasınız, ticaret mi yapıyorsunuz aynı şekilde, eğitim üzerine mi çalışıyorsunuz aynı, hangi alan olursa olsun zuhur eden bu değişimi görmek ve değişimin içerisinde olmak zorundasınız.

Burada dikkat edilecek durum kendi öz benliğini, karakterini, kültürünü kaybetmeden yaşanacak bir değişim, belki de “Muhafazakar Değişim” diye adlandırsak yanlış yapmış olmayız. Manevi ve Kültürel değerlerimizi üzerine bina edeceğimiz bir değişimden bahsederken, bu değerlerimizin aslını muhafaza etmekten bahsediyoruz ve zaten bu değerlerimiz bizlerin müspet değişimlere yelken açmamıza mani değiller.

Başlıkta zikrettiğimiz youtube meselesine gelecek olursak, dedik ya dünya hızla değişiyor ve inanın artık gençler dahi bu değişime ayak uydurmakta zorlanıyor! Yeni para kazanma ve şöhret olma yolu “youtube” insanlar bu mecraya kabiliyetleri doğrultusunda videolar yükleyip videolarının tıklanmasını bekliyorlar.

Belli bir rakam üzerinde aboneye sahip olduğunuzda youtube size izlenim başı ücret veriyor, hem para kazanıyor, hem de şöhret oluyorsunuz, yani bu satırları yazarken harcadığınız emekten çok daha azına çok daha takip edilen ve üzerine para kazanan biri haline gelebiliyorsunuz.

Son iki günde dört farklı arkadaşım şakayla karışık bana youtube kanalı açmayı teklif etti, ne dersiniz bir kanal da biz mi açsak?

insanlar ne izliyor? Neye merak duyuyorlar? Youtuber lar nasıl insanlar, nasıl videolar çekiyorlar diye baktığımızda, çoğu zaman saçmalamanız gerektiğini görüyoruz.

Ne dersin dostlar biz de ERG Bilişim’i kapatıp bir youtube kanalı mı açsak?

Post Created 87

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Begin typing your search above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Üste dön