İNTİKAMI İZMİT HALKI ALACAK!

Ben bir muhabir, köşe yazarı velhasıl gazeteci değilim, evet bu kentte çeşitli gazetelerde ve internet sitelerinde yazdığım zamanlar oldu, belki yine gelecekte nasip olursa yazmaya devam edeceğim, edindiğim her fırsatı hak bildiğim davamda kullanmaktan bir an dahi geri durmayacağım.

Yeri gelecek siyaset sıralarında, yeri gelecek sivil toplum saflarında, yeri gelecek köşe yazısı satırlarında mücadelemi son nefesime kadar vermeye devam edeceğim.

İçinde bulunduğumuz dönemde gençlik yıllarımdan bu yana hizmet etme imkanı bulduğum Ak Partimin İl Başkan Yardımcılığı vazifesini yürütmeye gayret ediyorum.

Bu vazife insanın sorumluluğunu arttıran, sizi çözüm merkezi konumuna getiren bir vazife. Çözebildiğiniz işler de oluyor, çaresiz kaldığınız durumlar da, işin bu kısmına çok girmeyeceğim, fakat önümüze gelen her meseleyi çözmek adına azami gayret sarf ettiğimizi gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Bugün bir haber okudum ve okuduğum bu haber karşısında içinde bulunduğum ruh halim ve statüm birbiriyle çakıştı!

Susabilirim, görmezden gelebilirim, veya ağız dolusu küfürler savurabilirim bunlar kamuoyuna yansımayacak en kolay tepkiler olsa gerek.

Çözüm için ne yapabilirime baktım, sorunun bir kişi ile kalmayacağı, bu konuda adil bir tavırla herkese çözüm sağlanamayacağı gerçeği elimi kolumu bağladı.

Evet, İzmit Belediyesinde Güvenlik Amiri olarak çalışan Süleyman kardeşimizin İzmit Belediyesi Yönetimi tarafından Çöp Toplama işine sürgün edilmesi meselesinden bahsediyorum.

Bu ve benzeri haberler içimizi öyle acıtıyor, canımızı öyle yakıyor ki anlatamam. Çalışma azmimizi perçinleyen bu hadiselerin gerçekleşiyor olmasına şaşırmıyoruz, karşımızdaki zihniyeti ezelinden beri biliyor ve çok iyi tanıyoruz.

Güvenlik Amiri olarak vazife yapan birini, amirlikten alırsınız, düz güvenlik yaparsınız, ne bileyim farklı bir görev verirsiniz ama çöp toplama işine vermezsiniz!

Çöpçü kardeşlerimizi veya çöpçülük işini hafife almak, hor görmek haddimize değil elbet, ama herkesin yaptığı, yapacağı bir iş var, siz ne demek istediğimi anladınız.

Biz şimdi bu ruh haliyle intikam yeminleri etmeyecek, boşa hamaset yapmayacağız, İzmit Halkı’nın bu ve benzeri gerçekleri görmesi için var gücümüzle çalışacak ve İntikamı sandıkta halkın almasını sağlayacağız biiznillah.

Ne Süleyman’ı, ne önceki arkadaşlarımızın durumunu, ne de bundan sonra yaşanacakları asla unutmayacağız.

Bunlar senin öz evlatların sen de Unutma İzmit!

Bize kalemle yazmayı öğreten Rabbimize şükürler olsun.

Post Created 87

İNTİKAMI İZMİT HALKI ALACAK!” üzerine 3 görüş

  1. Tüm seçmenleri pişmanlıklarını dile getiriyor. Fatma Hanım’ın devri seçimler gelmeden kapanıyor.

  2. Paşalı diye seçtik Trakyalı çıktı, elin yabancısı İzmitin çocuğunun değerini bilirmi, ama olsun seçimler gene gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Begin typing your search above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Üste dön